نیک بلاگ

مجله اینترنتی با طعم متفاوت

نیک بلاگ

مجله اینترنتی با طعم متفاوت

آخرین نظرات
  • ۴ فروردين ۹۴، ۱۲:۴۷ - سیدمجتبی حسینی
    مرسی

طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی

دراین فصل ما پشتیبانی زبان برنامه را برای اطلاعات Iabstraction از ابتدای آن در۶۷ تا شکل گیری آن در زبان های معاصر جستجو می کنیم . در بین عقاید جدید ۳۵ سال اخیر در مقید های برنامه نویسی خلاصه اطلاعات (data astraction ) از بنیادی ترین و اساسی ترین آن ها است. ما با بحث در مورد عقاید عمومی خلاصه کردن در برنامه نویسی و زبانهای برنامه نویسی آغاز می کنیم در مرحله بعد ی ما بحث و معرفی می کنیم.

چکیده و خلاصه بودن زبان های برنا مه نویسی را . سپس خلاصه اطلاعات مشخص و روشن میشود با یک مثال. این موضوع با یک شرح کوتاه پشتیبانی جزئی خلاصه اطلاعات در ۱۶۷ Simul ادامه پیدا می کند. تقویت زبان شناسی کامل برای خلاصه اطلاعات در بخش دوم زبان های ویژه بحث شده است :ada ، c++ . یک مفهوم همان مثال خلاصه اطلاعات در هر کدام از این زبانها نشان داده شده است این مطلب روشن می سازد که شبا هت ها و تفاوتها هایی در طراحی قابلیت برنامه ای که خلاصه اطلاعات را تقویت وحمایت می کند وجود دارد.

Java حمایت و تقویت شده برای خلاصه اطلاعات و انواع اطلاعات خلاصه ارجاع داده می شود به همان نظر .


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی